Bedensel engelliyim. Tesisiniz ve odalarınız tekerlekli sandalye kullanımına uygun mu ?

Tesisimizin ortak alanlarının pek çok bölümü tekerlekli sandalye kullanımına uygun.

Bungalovlarımızdan giriş katında yer alan Raindance Suite bedensel engelli konuklarımız için  tekerlekli sandalye kullanımına uygun olarak tasarlandı. Bu odamıza rezervasyon yapmak isteyen engelli konuklarımızın, rezervasyon aşamasında engellilik durumlarını  belirtmelerini rica ederiz.

Havuzunuz var mı ?

Tranquilla Nehir Evi’nde en çok dinginliğe ve sessizliğe önem verdiğimizden havuza hiç ihtiyaç duymadık. Uçsuz bucaksız Karadeniz sahiline yürüyerek sadece 10 dakika mesafedeyiz.

Ancak havuzu denize tercih edenlerdenseniz, işletmemize ait kardeş tesisimiz  AğvaRobin’s Nest’in havuz ve tüm imkanlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz.  Robin’s Nest web sitesine www.agvarobinsnest.com adresinden ulaşabilirsiniz.   Robin’s Nest Göksu Nehri kıyısında Tranquilla Nehir Evi’ne 300 mt mesafede yer almaktadır. 

Ağva’da hangi etkinlikler yapılabilir?

Ağva doğa tutkunlarına oldukça zengin alternatifler sunar. Nehirler, göller, koylar, yemyeşil bir doğa, uçsuz bucaksız bir kumsal? Romantik, huzurlu, dingin masalsı bir atmosfer? 

Aradığınız keyif hangisiyse;  tesisimizin yakın çevresinde yer alan tüm etkinlik ve gözlem alanları, plajlar, orman parkurları, yeme & içme mekanları,  bisiklet, nehir araçları kiralamaları, nehir turları vb hakkında ekibimiz tatiliniz boyunca size rehberlik edecek. 

Ağva için hazırladığımız, Explore Ağva keşif haritamızı resepsiyonumuzdan istemeyi unutmayınız.  

 

Oda temizliği ne sıklıkta yapılmaktadır?

Günlük temizlik saatlerimiz 14:00-17:00 saatleri arasındadır. Günlük oda temizliği banyo temizliğinin yapılması, yatakların toplanması ve duş içine bırakılan kullanılmış havluların değiştirilmesini içerir. Covid önlemleri kapsamında talep etmediğiniz sürece odanıza girilmeyecektir.

Uzun süreli konaklamalarınızda resepsiyonumuza yatak çarşaf ve nevresimleriniz için değişim talebinizi iletebilirsiniz.

Acil kat hizmeti ihtiyaçlarınızve teknik konular için 0532 407 19 54 no’lu numaramızı arayarak talebinizi bırakabilirsiniz.

Rezervasyonumuzu internet sitenizden yapmak bize ne gibi avantajlar sağlar?

Tesisimize yapacağınız rezervasyonlarda en iyi fiyat garantisi ve en avantajlı konaklama paketlerinden yararlanmak için sitemizden doğrudan rezervasyonu tercih ediniz. İnternet üzerinden satış yapan, otellerin toplu olarak listelendiği tüm rezervasyon platformları, komisyon ile çalışan platformlardır ve en iyi fiyatı garantilemeleri mümkün değildir.

Ayrıca İnstagram ve Facebook  takipçilerimiz tüm yıl boyunca çeşitli avantajlardan faydalanırlar. Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın! 

Oda servisiniz var mı ?

Odalara özel durumlar haricinde yemek servisi yapılmamaktadır.

Acil ihtiyaçlar durumunda  0532 407 19 54 no’lu numaramızdan 24 saat destek alabilirsiniz.

Tesisinize evcil hayvan kabul ediliyor mu?

Tesisimiz hayvan dostu bir tesistir. Uygun olan bazı odalarımıza, saldırgan eğilimler gösterebilen türler hariç evcil hayvan kabul edilmektedir.  Ancak tesisimizin misafir trafiğinin yoğun olduğu günlerde evcil hayvanınız ile konaklayacağınız oda veya odaların uygun olmaması durumunda  rezervasyonunuzu  kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.  

Diğer misafirlerimizin tatillerini rahatsız olmadan sürdürebilmesi adına, minik dostlarımızı tesisimizin kapalı ortak alanlarına ve restoranına kabul edemiyoruz. Tesisimizin tüm açık alanları minik dostlarımız için uygundur. 

Minik dostları ile yolculuk etmek isteyen konuklarımız rezervasyon yaptırmadan önce 0532 407 19 54 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirler. Tesisimizde aynı gün birden fazla konuğun evcil hayvanı ile konaklaması sorunlara yol açabildiğinden evcil hayvanlarınızı rezervasyon sırasında onay almadan lütfen tesise getirmeyiniz. Tesisimiz çok geniş alanlara sahip olmadığından eğitimsiz minik dostların gece havlamaları diğer konuklara rahatsızlık verebilmektedir.

Eğitimsiz minik dostların odalarda verebileceği maddi hasardan rezervasyon sahibinin sorumlu olacağını unutmayınız. 

Yukarıda belirtilen konularda hassasiyetinizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz

Otele Check/In ve Check/Out saatleri nedir?

Otelimizin rezervasyon yoğunluğunun olmadığı günlerde Chk/in ve Chk/out saatlerinde mümkün olduğunca esnek davranmaya çalışıyoruz. Ancak rezervasyonlarımızın yoğun olduğu günler için belirlenmiş chk/out saatimiz 12:00, chk/in saatimiz 14:00 dır.