Tesisinize evcil hayvan kabul ediliyor mu?

Tesisimiz hayvan dostu bir tesistir. Uygun olan bazı odalarımıza, saldırgan eğilimler gösterebilen türler hariç evcil hayvan kabul edilmektedir.  Ancak tesisimizin misafir trafiğinin yoğun olduğu günlerde evcil hayvanınız ile konaklayacağınız oda veya odaların uygun olmaması durumunda  rezervasyonunuzu  kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.  

Diğer misafirlerimizin tatillerini rahatsız olmadan sürdürebilmesi adına, minik dostlarımızı tesisimizin kapalı ortak alanlarına ve restoranına kabul edemiyoruz. Tesisimizin tüm açık alanları minik dostlarımız için uygundur. 

Minik dostları ile yolculuk etmek isteyen konuklarımız rezervasyon yaptırmadan önce 0532 407 19 54 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirler. Tesisimizde aynı gün birden fazla konuğun evcil hayvanı ile konaklaması sorunlara yol açabildiğinden evcil hayvanlarınızı rezervasyon sırasında onay almadan lütfen tesise getirmeyiniz. Tesisimiz çok geniş alanlara sahip olmadığından eğitimsiz minik dostların gece havlamaları diğer konuklara rahatsızlık verebilmektedir.

Eğitimsiz minik dostların odalarda verebileceği maddi hasardan rezervasyon sahibinin sorumlu olacağını unutmayınız. 

Yukarıda belirtilen konularda hassasiyetinizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

*